fbpx

Контакт.

CHANGE ACADEMY

Прашајте не.

Доколку имате било какви прашања пополнете ја формата подоле и нашиот тим ќе ве исконтактира во најкраток можен рок.

9 + 7 =

Адреса

Ул. Бојмија бр. 6/5, Скопје

Е-маил

Телефон

Работно време

Mon–Fri 9:00 – 18:00
Sat-Sun – Closed

SPIN TO WIN!

  • Испобај си ја среќата за да добиеш ваучер за било која од нашите академии!
  • Едно вртење од маил.
  • Без мамење!
Сврти го тркалото